Drage sugrađanke i sugrađani,
Čestitam vam Dan pobjede, Dan domovinske zahvalnosti i Dan hrvatskih branitelja te obilježavanje 30. obljetnice vojno-redarstvene operacije “Oluja”!
Točno je prošlo 30. godina otkako je naša Hrvatska vojska u vojno-redarstvenoj operaciji “Oluja” oslobodila veliki dio okupiranog područja od velikosrpske agresije na našu Domovinu te ostvarila pobjedu u Domovinskom ratu.
Velika je hrabrost i žrtva koju su ponijeli naši branitelji za dom u kojem danas na ponos živimo i krojimo zajedničku budućnost u samostalnoj suverenoj državi.
Zato se na današnji dan posebno sjećamo onih kojih su dali svoje živote braneći svoju domovinu.
Hvala im na svemu i neka im je vječna slava i hvala!



