Jučer je Gradonačelnik Grada Opuzena Ivan Mataga zajedno s predsjednikom Gradskog vijeća Grada Opuzena, načelnikom i ostalim predstavnicima Općine Slivno, predstavnicima Udruge roditelja i udovica poginulih branitelja Domovinskog rata Grada Opuzena te Udruge dragovoljaca i veterana 2. bojne 116.brigade HV Opuzen-Slivno i prisutnim našim građankama i građanima , položio vijence i zapalio svijeće u spomen i sjećanje povodom obilježavanja dana sjećanja za naše poginule hrvatske branitelje s područja grada Opuzena i općine Slivno.
Sam čin polaganja vijenaca upratila je naša Gradska glazba Opuzen prigodnom glazbom te naš župnik don Antonio Lovrić molitvom.
Svakim danom se sjećamo, a na današnji dan i posebno obilježavamo sjećanje za naše poginule branitelje koji su svoje živote dali za obranu Domovine i neretvanskog kraja.
Neka im je vječna slava i hvala. Počivali u miru Božjem!





















